10 ایده فوق العاده تبلیغات با کارت تشکر

توضیحات:

 • به نام خدا

  1. از اینکه من را برای همکاری انتخاب کردید متشکرم
   پس از اینکه به عنوان ارائه دهنده خدمات برای شخص یا شرکتی انتخاب شدید، می توانید یادداشتی ارسال کنید تا به آنها یادآوری کنید که کنار آن ها هستید و اگر آنها به چیزی نیاز دارند یا سؤالی دارند، کافی است تنها با یک تماس یا پیام با شما ارتباط برقرار کنند.
  2. از کسب و کار شما متشکرم
   برای پروژه های موقت یا خرید محصول، یک یادداشت ارسال کنید. لازم نیست طولانی باشد؛ شما به سادگی می توانید تشخیص دهید که مشتری متوقف شده و خریدی انجام داده یا روی یک پروژه با شما کار کرده است. افزودن برخی جزئیات شخصی سازی شده در مورد خرید به مشتری کمک می کند احساس ویژه ای داشته باشد.
  3. کارت تشکر برای کار پیش رو
   فرض کنید شما به تازگی قراردادی را برای ارائه خدماتی به مدت یک سال با شرکت یا شخصی امضا کرده اید. کارت تشکر یا یادداشتی برای آنها بفرستید تا از این فرصت خوب که در پیش روست تشکر کنید و به آنها یادآوری کنید که مشتاقانه منتظر مشارکت خود در این زمینه هستید.
  4. ممنون از توصیه شما
   وقتی کسی از محصولات یا خدمات شما به اندازه کافی خوشش آمد که شما را به دیگران توصیه کند، قطعاً جای تشکر دارد. وقتی مشتری ای با بیان اینکه توسط مشتری دیگری توصیه شده است به شما مراجعه می کند برای مشتری اول خود کارت تشکر فرستاده و تشکر و احترام خودتان را نشان دهید. چه راهی بهتر از توصیه دهان به دهان مشتریان قدیمی؟
  5. ممنون بابت جلسه
   این کارت همچنین می‌تواند تشکری برای ناهار کاری، ملاقات، همایش یا دور هم جمع شدن با همکاران دیگر خود باشد. شبکه سازی همواره راهکار خوبی برای گسترش کسب و کار است.
   اینکار حتی اگر امروز منجر به کسب و کار جدیدی نشود، می تواند در آینده تاثیرات خود را روی توسعه کار شما بگذارد.
  6. تشکر بابت علاقه مشتریان
   اگر مشتری یا ارباب رجوعی دارید که شما را به اندازه ای دوست دارد که بصورت مدام پیگیر محصولات یا خدمات شماست، شما را در شبکه های اجتماعی لایک می کند، استوری می گذارد و بصورت رایگان برای شما تبلیغات انجام می دهد، باید کاملاً از آنها برای تأیید محصولات و خدماتتان تشکر کنید.
  7. از شما برای مصاحبه متشکرم
   اگر شما فردی هستید که مورد مصاحبه قرار میگیرید، حتما از مصاحبه کننده بابت وقت خود تشکر کنید. شما می خواهید در بالای ذهن آنها بمانید و یک کارت قدردانی به انجام این کار کمک می کند. اگر با کسی مصاحبه کرده اید، از او برای وقت خود نیز تشکر کنید. حتی اگر کسب و کار خود را به آنها ندهید (یا آنها را استخدام نکنید)، تأثیر خوبی بر جای خواهید گذاشت.
  8. با تشکر از توجه شما
   اگر به دنبال امضای قرار داد و بدست آوردن خدمات و یا مشتریان خاصی بوده اید اما این کسب و کار را به هر دلیلی به دست نیاوردید یا مشتری را جذب نکردید، همچنان باید از آنها به خاطر وقت گذاشتن برای تجزیه و تحلیل پیشنهاد خود تشکر کنید. می‌توانید چیزی مانند «ما متأسفیم که نمی‌توانیم مزایایی که در حال حاضر ارائه می‌دهیم را بهبود دهیم» بگویید. مایلیم با این امید که بتوانیم در آینده به نحوی با هم در تماس باشیم.
  9. شکر از کار فوق العاده شما
   یک کارت قدردانی از کارمند می گوید: از یکی از اعضای تیم که کار بزرگی انجام داده است تشکر می کنم. چه روز قدردانی از کارمندان باشد یا نه، کارت‌ها می‌توانند کمک زیادی به بهبود روحیه کارکنان کنند، چه کسی دوست ندارد احساس قدردانی کند؟
  10. تشکر برای همکاری با ما
   افرادی که خدماتی را در کسب و کار شما ارائه می دهند (مثلاً تحویل قهوه) به خاطر تلاش هایشان شایسته تقدیر هستند. بگذارید بدانند از کاری که برای شما انجام می دهند قدردانی می کنید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :