چاپ و بسته بندی

توضیحات:

 • به نام خدا

  در دنیای امروز، افزایش جمعیت منجر به رشد چشمگیر کارخانجات و صنایع مختلف در جهان شده است . از مهم ترین آن ها می توان به تولیدکنندگان غذایی و بهداشتی و صنایع وابسته اشاره کرد؛ چرا که در صدر نیازهای جوامع بشری تأمین خوراک و بهداشت قرار دارد.
  تولید این محصولات زنجیره ایست که از پرورش محصولات کشاورزی و یا ساخت مواد اولیه صنعتی آغاز و تا بسته بندی و پخش در بازار ادامه دارد. این پیوستگی موجب احساس نیاز هر قسمت از تولید به دیگر بخش‌های صنعتی می شود.

  پس از آماده سازی محصول در کارخانه نوبت به بسته بندی آن می رسد. این مرحله باید با دقت زیادی انجام شود زیرا حفظ کیفیت، ماندگاری بالا، معرفی به مشتری و جذب آن‌ها را در پی خواهد داشت.

  جعبه و بسته بندی محصولات در بازار رقابتی و استانداردهای پایه تولید، تأثیر بسزایی دارند. با توجه به نوع محصول، جنس این بسته بندی ها متفاوت است که از جمله می توان جعبه طلقی، مقوایی و لمینیتی را نام برد. پرکاربردترین آن ها جعبه مقوایی می باشد. در تولید جعبه مقوایی بسته به نوع ماده‌ای که درون آن قرار می گیرد، جنس مقوا انتخاب و طراحی روی آن انجام می شود.
  برای مثال جهت ساخت جعبه دستمال کاغذی نیاز به مقوای پشت طوسی با گرماژ ۳۰۰ یا ۳۵۰ است.

  پس از طراحی، جعبه وارد مرحله چاپ و طرح بندی می شود. زیبایی ظاهری و رنگ بندی جعبه محصول در خرید مؤثر است و تصویر و نوشته روی جعبه باید به نحوی انجام شود که انگیزه مشتری را برای خرید افزایش دهد. این مسأله برای مواد غذایی به گونه ایست که باید معرف نوع محصول، تعداد آن در جعبه، شرکت تولید کننده، نام تجاری و … باشد.

  صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین، با بهره گیری از افراد خلاق و با تجربه توانسته است که همکاری با کارخانجات و برند های معتبر غذایی، دارویی، بهداشتی، صنعتی، سلولوزی و … را در کارنامه موفق خود به ثبت برساند.
  گروه طراحی و بسته بندی پویا هنر نوین با ارائه مشاوره فنی و همینطور اعمال درخواست مورد نظر تولیدکنندگان محصول، رضایت آن ها را هدف قرار داده و جعبه و بسته بندی های با کیفیت و مرغوب را به بازار عرضه می کند.
  امید این است بتوانیم در ارتقای تقویت تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی، به اشتغال زایی در کشور خود، به خودکفایی کامل برسیم.


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :