مزایای کارت ویزیت دو رو

توضیحات:

 • به نام خدا

  فضای بیشتر برای درج اطلاعات بیشتر

  با طراحی یک روی کارت ویزیت، دقیقا به همان اندازه فضا که می‌توان در آن اطلاعات بسیار مهمی را ارائه داد؛ به‌طور کامل از دست می‌رود. طراحی کارت ویزیت به‌صورت دو رو این فرصت را فراهم می‌کند؛ تا فضای بیشتری برای درج اطلاعات ضروری و تکمیلی ایجاد شود. فضایی که می‌توان آن را با اطلاعات مهمی از جمله اطلاعات تماس و جزئیات بیشتر درباره کسب‌وکار و تخصص‌های صاحب کارت تکمیل کرد.

  دیده شدن از دو سمت

  کارت ویزیت از زمان چاپ، مسیر پرفراز و نشیبی را طی می‌کند. این کارت ممکن است چندین بار دست‌به‌دست شود. ممکن است روی زمین بیفتد؛ شاید زیر شیشه یک میز کار قرار بگیرد؛ و یا در کیف مخصوص کارت‌ها یا کیف پول شخصی جا خوش کند. در همه این موارد به هر حال یک روی کارت قابل مشاهده است. کارت ویزیت دو رو این مزیت ساده را ایجاد می‌کند؛ که در صورت مشاهده کارت از هر سمتی، اطلاعات مرتبط و مناسبی به مخاطب منتقل شود.

  ممکن است این مزیت، ساده به نظر برسد؛ اما می‌تواند بسیار موثر باشد. دیده شدن کارت ویزیت از دو سمت در مراودات تجاری نیز می‌تواند یک برگ برنده باشد. حقیقت آن است که ارائه کارت ویزیت به مخاطبان آداب خاصی دارد. از جمله اینکه حتما باید کارت طوری ارائه شود که روی آن در دید مستقیم مخاطب قرار گیرد؛ اما در بسیاری از موارد این ترفند ساده فراموش می‌شود. در این شرایط ارائه یک کارت ویزیت دو رو، تا حد زیادی مشکل را برطرف می‌کند.

  به‌صرفه‌تر بودن

  کارت ویزیت دو رو به نسبت کارت ویزیت یک رو، از نظر اقتصادی نیز به‌صرفه‌تر است. اگرچه در نگاه اول هزینه طراحی و تولید کارت ویزیت یک رو از نمونه دو رو ارزان‌تر است؛ اما نباید فراموش کرد که خالی گذاشتن یک روی مقوای خریداری شده برای چاپ کارت ویزیت، از نظر اقتصادی منطقی نیست. چراکه هزینه‌های چاپ به نسبت هزینه‌های خرید کاغذ و مقوا، بسیار کمتر است.

  در نهایت فارغ از مواردی که طراح کارت ویزیت، هدفی خاص و خلاقانه را دنبال می‌کند؛ طراحی و تولید کارت ویزیت به شکل دو رو منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

  مزایا کارت ویزیت دورو اینکه میتوانیم

  • خلاق تر باشیم
  • اطلاعات بیشتری به مخاطب بدهیم.
  • کارت خود را جذاب تر کنیم.
  • با استفاده از کارت دورو ماندگار تر در ذهن مخاطب شویم.

  طراحی چشم نواز تر

  برای طراح فرقی ندارد که کارت ویزیت شما یک رو باشد یا دو رو چون باید درج اطلاعات ضروری شما را در کارت به کار ببرد . پس با دادن فضای بیشتر به طراح فقط این امکان به طراح داده می شود تا در طراحی دستش بازتر باشد تا بتواند طراحی مینیمال تر ایجاد کند. در شرایطی که فضای محدودی برای طراحی وجود داشته باشد خوب واضح است که شلوغی و در هم ریختگی بیشتری در کارت شما به وجود می آید که مخاطب شما وقتی آن را می بیند دوست ندارد آن را داشته باشد.پس بهتر است دست طراح را برای انتقال اطلاعات ضروری بر روی شناسنامه کوچک خود باز نگه دارید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :