چاپ فوری کارت ویزیت

توضیحات:

 • به نام خدا

  مسلما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برخی از کارهای تبلیغاتی خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید! به عنوان مثال برای تبلیغ شرکت خود، کارت ویزیت طراحی کرده اید و می خواهید با چاپ فوری کارت ویزیت، هر چه زودتر تبلیغات خود را شروع کنید.حال فرقی نمی کند در شهرستان باشید یا تهران، پروسه چاپ کارت ویزیت غالبا به 15 روز می انجامد، در حالیکه ما در این مطلب قصد داریم شما را با چاپ فوری کارت ویزیت در یک چاپخانه حرفه ای و معتبر آشنا کنیم تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن، کارت ویزیت خود را دریافت کنید. با ما همراه باشید.

   

  کارت ویزیت چیست؟

  کارت ویزیت یک کارت در ابعاد کوچک است که موثرترین نقش را در تبلیغ کسب و کار شما دارد. در واقع این کارت راهی است برای معرفی شما به عموم مردم تا آنها بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. از آنجاییکه اولین تعامل شما با مشتریانتان بسیار مهم است، طراحی و چاپ کارت ویزیت می تواند نقش مهمی در این تعامل برقرار کند. به صراحت می توان گفت: کارت ویزیت اولین برداشت مشتری نسبت به شرکت و سازمان شماست و بایستی شکیل و خاص طراحی شود. از این رو تمامی صاحبان کسب و کار بایستی در زمینه تجاری از کارت ویزیت استفاده کنند.

  انواع کارت ویزیت!

  کارت ویزیت در انواع مختلفی همچون: کارت ویزیت گلاسه، کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت لمینت مات، کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت لمینت برجسته، کارت ویزیت شیشه ای، کارت ویزیت پارچه ای و کارت ویزیت سوسماری طراحی و چاپ می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد. هر یک از این کارت ویزیت ها از جنس های خاصی می باشد که با توجه به سلیقه مشتری انتخاب می شود.

  کاربرد کارت ویزیت!

  کارت ویزیت یکی از مهمترین ابزارهای ارتقایی هر تجارتی محسوب می شود و برای هر نوع کسب و کاری مناسب است. این ابزار در واقع به صورت مستقیم برای بازاریابی مورد استفاده قرار نمی گیرد و بیشتر به منظور راه ارتباطی بین شما و مشتریانتان به کار می رود. از این رو کاربردهای مختلفی دارد و می توان گفت در تمامی مشاغل می تواند نقش مثمر ثمری را ایفا کند. چه یک شرکت زده باشید و یا یک فروشگاه فرقی نمی کند، کارت ویزیت یک ابزار برای معرفی شما خواهد بود.

  چگونه کارت ویزیت خود را به صورت فوری چاپ کنیم؟

  مهمترین بخش این مطلب چاپ فوری کارت ویزیت است! چیزی که این روزها اکثر افراد را دچار چالش کرده است. با توجه به حجم کاری چاپخانه ها و سیستم کاری آنها، چاپ کارت ویزیت اصولا بین 10 الی 15 روز کاری درنظر گرفته می شود. از این رو افرادی که نیاز فوری به کارت ویزیت دارند، اغلب به دنبال چاپخانه ای هستند تا کارت آنها را در کوتاهترین زمان ممکن به آنها تحویل دهند. ما هم با توجه به افزایش تقاضای چاپ فوری کارت ویزیت، چاپخانه نقش هنر را به شما معرفی میکنیم. این چاپخانه با برخورداری از قویترین و بروزترین ماشین آلات و دستگاههای چاپ قدرتمند، می تواند چاپ فوری تمامی کارهای تبلیغاتی نظیر: چاپ فوری کارت ویزیت، چاپ فوری کاتالوگ، چاپ فوری پوستر، چاپ فوری بروشور و دیگر کارها را انجام دهد.

  معیارهای طراحی کارت وزیت چیست؟

  از آنجایی که کارت ویزیت اولین ابزار ارتباطی شما خواهد بود، به نوعی هویت و سبک کاری شما را به مخاطب نشان می دهد، بنابراین بایستی از یک طراحی حرفه ای برخوردار باشد. یک طرح خاص و شکیل می تواند نظر مخاطب را به سمت کسب و کارتان بکشد و بتوانید در همان قدم اول موفق عمل کنید. از این رو در طراحی بایستی بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند و با توجه به عوامل مختلف طرحتان را طراحی کنید. رنگ بندی بسیار مهم است و فقط کافیست کارت ویزیت شما از یک رنگ بندی جذابی طراحی شده باشد تا توجه مخاطب را به خودش جلب کند. هرقدر سادگی را در اولویت کارتان قرار دهید، بازخورد بهتری می گیرید، منتها به سازمان و شرکت هایی که با آنها در ارتباط خواهید بود هم فکر کنید و کارت ویزیت را با دقت و ظرافت بیشتری طراحی کنید. کارت ویزیت باید تاثیر اولیه خوبی برای شرکت شما باقی بگذارد. در واقع این کارت کوچک می تواند نمایی مانند لباس مناسب و ظاهر حرفه ای شما داشته باشد.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :