چاپ آگهی نامه

توضیحات:

 • به نام خدا

  این روزها چاپ آگهی نامه هم به لیست تبلیغات چاپی اضافه شده است و افراد زیادی توسط این روش به تبلیغات می پردازند. آگهی نامه نمونه ای از ژورنال می باشد که جلب توجه کننده و جذاب است و می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در واقع آگهی نامه ها همچون دفترچه ای گرافیکی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مجموعه ای از کسب و کارها را تبلیغ می کند. برای اینکه بدانید چگونه یک آگهی نامه تبلیغاتی طراحی و چاپ کنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

   

   

   

  آگهی نامه چیست؟

  آگهی نامه دفترچه ای شامل چندین تبلیغات عمومی و یا اختصاصی می باشد که در تیراژ 5000 تایی به چاپ رسیده و به صورت پلاک به پلاک در مناطق مسکونی توزیع می شود. چاپ آگهی نامه به صورت دوره ای انجام می شود که این زمانبندی می تواند هر 15 روز یکبار و یا بیشتر باشد. بر اساس نوع آگهی نامه توزیع آن در مناطق مختلف، متفاوت است. از این رو با توجه به نوع آگهی نامه مکان های توزیع مشخص می شود.

  چاپ آگهی نامه چه مزایایی دارد؟

  هدف آگهی نامه در کنار هم قرار دادن تبلیغ چند مشاغل است که برای مشتری کاربرد داشته باشد و وجود مشاغل مختلف باعث ماندگاری بیشتر در نزد مشتری می شود. یکی از مزایایی که چاپ آگهی نامه نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی دارد، ماندگاری آن می باشد. از طرفی به دلیل انجام کار آگهی نامه به صورت گروهی، هزینه طراحی و چاپ آگهی نامه کاهش یافته و با برنامه مشخص و منظمی که دارد می تواند به عنوان یک تبلیغ مثمر ثمر شناخته شود.

  انواع آگهی نامه

  آگهی نامه به دو صورت عمومی و اختصاصی طراحی و چاپ می شود. هر یک از این سبک ها کاربرد خاص خودش را دارد و یک تبلیغ مثمر ثمر است. آگهی نامه عمومی به نوعی از آگهی نامه گفته می شود که مجموعه ای از مشاغل مختلف در کنار هم تبلیغ می شوند. به اینصورت که هر صفحه ای متعلق به یک کسب و کار می باشد و مشتری می تواند چندین تبلیغ را در نزد خود داشته باشد. یکی از مزایای این روش اینست که مشتری با یک آگهی نامه به مشاغل مختلفی دسترسی داشته و می تواند از آنها استفاده کند. آگهی نامه اختصاصی نیز به نوعی از آگهی نامه گفته می شود که برای یک کسب و کار به صورت اختصاصی طراحی می شود. به عنوان مثال یک فروشگاه لوازم خانگی را در نظر بگیرید، این فروشگاه می تواند یک آگهی نامه اختصاصی برای تبلیغ تمامی محصولاتش طراحی و چاپ کند که هر صفحه ای در رابطه با تبلیغ یکی از محصولاتش باشد.

  چه نکاتی را در طراحی آگهی نامه رعایت کنیم؟

  آگهی نامه در تیراژ بالا چاپ شده و در دسترس افراد زیادی قرار می گیرد، از این رو طراحی آن بایستی متفاوت و خاص باشد. تصاویری که استفاده می شود بینهایت در زیبایی آگهی نامه موثر هستند، از این رو باید تصاویر با کیفیتی را در آگهی نامه درج کنید تا بتواند مشتری پسند باشد و آنها را جذب کند. از طرفی جلد آگهی نامه مهمترین عنصر است که می تواند تاثیر فوق العاده ای در جذب مخاطبان شما بگذارد. بنابراین برای جلد آگهی نامه بهترین تبلیغ خود را قرار دهید. رنگ های شاد و خاص استفاده کنید و به انسجام آگهی نامه توجه داشته باشید تا بهترین آگهی نامه را طراحی نمایید.

  چاپ آگهی نامه را به کجا بدهیم؟

  شاید این سوال خیلی از افراد باشد که چاپ آگهی نامه را به کدام چاپخانه بدهند. چاپخانه ما یکی از بهترین و قدرتمندترین مراکز چاپ در تهران است که کلیه تبلیغات چاپی نظیر: چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور، چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ سازه های نمایشگاهی، چاپ تراکت و فلایر و همچنین چاپ ژورنال و آگهی نامه را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهد. کیفیت و سرعت در تحویل کار از آیتم های مهم و قابل توجه در چاپخانه نما نما می باشد که تاکنون مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده و اعتماد آنها را به همراه داشته است، به گونه ای که چاپ فوری یکی از امتیازهای این چاپخانه معتبر است که در میان دیگر رقبا شاخص و برجسته شده است و می توانید از چاپ فوری هم بهره مند شوید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :