مزایای چاپ افست

توضیحات:

 • به نام خدا

   

  بالاترین کیفیت چاپی و ماندگاری آن. روش‌های چاپی متفاوت هرکدام کیفیت‌های مختلفی تولید می‌کنند. اما علی‌رغم پیشرفت‌های فناوری‌های چاپی و چاپ دیجیتال، هنوز هم چاپ افست بالاترین سطح از کیفیت چاپ را تولید می‌کند، به‌طوری که با چاپ افست می‌توان همیشه از تصاویر دقیق، واضح و مشخص سفارش چاپی خود مطمئن بود. علاوه بر این، کیفیت بالای چاپ افست ماندگاری بسیار خوبی هم دارد و برخلاف روش‌های دیگر، کیفیت چاپ زود زایل نمی‌شود و این از مهم ترین مزایای چاپ افست می باشد.

  سرعت و حجم چاپ فوق‌العاده بالا. چاپ افست برای تولیدات تجاری یا پرتیراژ سریع‌ترین روش است، به‌طوری که ماشین رول افست می‌تواند بیشتر از 1 کیلومتر کاغذ رول در دقیقه چاپ کند.

  هزینه‌ی پایین چاپ. چاپ افست ارزان‌ترین روش چاپ با کیفیت فوق‌العاده در تیراژهای تجاری است.

  ماندگاری و سرعت بالا تولید کلیشه‌ی چاپی. غیر از چاپ دیجیتال، باقی روش‌ها همه نیاز به کلیشه‌ی چاپی دارند اما در میان آنها تولید کلیشه‌ی چاپ افست سریع‌ و ساده‌تر است. نکته مهم‌تر این است که به‌خاطر عدم تماس مستقیم کلیشه‌ی افست با سطح چاپی، خود کلیشه دوام و ماندگاری بیشتری هم دارد که هم بر حفظ کیفیت چاپ تاثیر دارد و هم در چاپ‌های بعدی نسخه‌های مشابه، سودمند واقع می‌شود.

  سرمایه‌گذاری سودآور. چاپ افست اغلب به‌عنوان پرهزینه‌ترین روش تولید محصولات چاپی با کیفیت فوق‌العاده در تیراژ صنعتی شناخته می‌شود. درست که قیمت خرید و نصب تجهیزات چاپ افست خیلی بالاست، ولی هزینه‌ی چاپ محصولات آن برعکس خیلی پایین است. این یعنی شما می‌توانید سفارشات چاپی را با بهترین کیفیت، سریع‌ترین زمان و بالاترین حجم تولید کنید و با هزینه‌ی پایین تولید، سود بسیاری از آن ببرید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :