خلاقیت، خلاقیت و خلاقیت ...!

توضیحات:

 • به نام خدا

  خلاقیت در زندگی، کسب و کار، بازاریابی و هر چیز دیگری که فکرش بکنید، تائیر فوق العاده ای دارد. خلاقیت را نمی توان آموزش داد یا نمی توان از  طریق یک فرمول آن را اثبات کرد و مطمئنا نمی توان برای آن الگروتیمی پیدا کرد تا بتوانیم از آنها پیروی کنیم اما وقتی کمی خلاقیت به خرج دهیم، می توانیم تاثیر آن را در تمام زندگی خود ببینیم. اما چگونه؟
  خلاقیت در امور بسیار کوچک هم تاثیرگذار است. شاید بعضی مواقع حتی فکرش هم نکنید که خلاقیت را در کجاها می توانید استفاده کنید! به عنوان مثال همانطور که در مقالات قبلی اشاره شده است کارت ویزیت اولین چیزیست که مخاطب یا مشتری شما آن را می بیند اما تا به حال به این موضوع فکر کردید که خلاقیت در چاپ یک کارت ویزیت در چاپخانه می تواند چه تاثیری بر روی مخاطبان شما بگذارد؟ و یا فکر کردید که چگونه یک کارت ویزیت خلاقانه می توان چاپ کرد؟   

  کارت ویزیت یک شرکت سازنده رنده که با خلاقیت خود علاوه بر ارائه یک رنده کوچک جیبی، اطلاعات تماس و نام خود را در زهن مشتریانش ماندگار می کند:

      

  کارت ویزیت یک شرکت طراحی باغ های گیاهی که اگر به آن آب دهید جوانه می زند و گیاهان درون آن رشد می کنند:

      

  کارت ویزیت یک شرکت مربوط به مد که به صورت شفاف و خاص در چاپخانه چاپ شده است:

      

  کارت ویزیتی که محتوایی ندارد، مگر اینکه کمی به آن حرارت دهید:

      

  کارت ویزیت همه کاره از جنس آهن:

      

  کارت ویزیتی جالب که بریدن قسمت هایی از آن می توانید آثار جالبی خلق کنید:
   

      

  کارت ویزیت مربوط به یک شرکت خرید و فروش سهام که طرح آن القل کننده ی افت شما در صورت فروش سهام و پیشرفت شما در مورد خرید سهام می باشد:
   

      

  کارت ویزیت یک وکیل که متخصص طلاق است!
   

      

  کارت ویزیتی که دست و پا دارد!
   

      

  کارت ویزیت یک شرکت سازنده آچارهای مختف که کارت ویزیت خود را هم مثل یک آچار همه کاره طراحی کرده است:
   

      

   

  همانطور که مشاهده نمودید خلاقیت حد و مرز ندارد و تنها با کمی خلاقیت می توانید کسب و کار خود را متحول نمایید. در همین راستا چاپخانه ما با استقبال از این نوع خلاقیت ها در کنار شما خواهد بود تا اثربخشی تبلیغات شما را چند برابر کند.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :