برج شگفت انگیز تهران، با امکاناتی که هوش از سرتان میبرد

توضیحات:

 • به نام خدا

  باور کردنش آسان نیست، اما حقیقت دارد. در شرایطی که طبقه متوسط و پایین جامعه از نداری و گرانی به فغان آمده‌اند، هر روز شاهد نمایش تازه‌ای از ثروتمندان هستیم. مانور‌های حیرت‌انگیز تجمل که بابتش تنها می‌توان انگشت به دهان برد و به شعار‌های عدالتجویانه‌ای اندیشید که روزی قرار بود این کشور را زیر و بالا کند و هنوز هم از زبان عده‌ای مدعی نیفتاده است.

  آنچه می‌خوانید توصیف یکی از لاکچری‌ترین برج‌های در حال ساخت در شمال شهر تهران است. با امکاناتی در حد بورلی‌هیلز که برای از ما بهتران تدارک دیده شده است. برجی که ظاهرا توسط یکی از نمایندگان ادوار مجلس و کسی که سابقه طولانی حضور در بهارستان را دارد ساخته می‌شود. درباره این مجتمع چه می‌دانیم.

  بهشت نیاتوس در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ مترمربع و با زیربنای‌کل ۷۰۰۰۰ مترمربع در خیابان فرشته شمیران در حال احداث است.

  این مجتمع در ۳۱ طبقه (۲۵ طبقه مسکونی روی همکف و ۵ طبقه زیرزمین) شامل ۶۰ واحد آپارتمان مسکونی (۴۵۰ و ۵۵۰ و ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ مترمربعی) و دارای ۴۶۰ واحد پارکینگ است.

   طبقات ۱ تا ۱۰ چهارواحدی و سه‌خوابه به متراژ‌های ۴۵۰ و ۵۵۰ (هرکدام با ۵۰ متر تراس گاردن) هستند. البته هر واحد دارای “پاگرد اختصاصی” است. طبقات ۱۳ تا ۲۰ دو واحدی و پنج‌خوابه با متراژ ۱۰۰۰ متر (هرکدام با ۲۰۰ متر تراس گاردن و جکوزی در تراس) هستند. هر واحد پاگرد مجزا دارد.
  طبقات ۲۱ تا ۲۴ (پنت هاوس) تک‌واحدی هستند و ابعاد آن‌ها ۲۰۰۰ متر است.
  واحد‌های این طبقات دارای آسانسور مجزا با ۴۰۰ متر باغ چهارفصل هستند.
  این واحد‌ها دارای امکاناتی مثل استخر، سالن جیم، سالن اسپا و اتاق بیلیارد اختصاصی است.
  واحد‌های این طبقات دارای ۱۰ پارکینگ اختصاصی است.

  در طبقه ۱۱ و ۱۲ (مشاعات میانی) بهشت نیاتوس، علاوه بر مجموعه استخر، سونا و جکوزی می‌توانید از تراس آفتاب لذت ببرید. همچنین می‌توانید از سالن بدن‌سازی و سالن ورزش‌های هوازی مجزا شامل تی‌آر‌ایکس، یوگا و اسپا و سالن تخصصی ماساژ و فضای آب‌درمانی مجموعه استفاده کنید.

  در ارتفاع ۱۲۵متری روف گاردن دارای یک باغ به همراه آبشار و جاده سلامتی و هلی‌پد برای رفت‌وآمد به برج از طریق هلیکوپتر و سالن سینما روباز است.

  لابی بهشت نیاتوس به متراژ ۱۶۰۰متر با ارتفاع ۱۲متر طراحی شده و دارای امکاناتی از قبیل کافی‌شاپ، سالن سینما و سالن‌های بازی شامل سالن بیلیارد، بولینگ، و گیم‌نت است.

  علاوه بر پارکینگ‌های اختصاصی، این برج دارای ۶۰عدد پارکینگ مهمان و ۴۰عدد محل پارک موتور ودوچرخه + Valet برای پارک توسط کارکنان برج است.

  در بهشت نیاتوس خدمات هتلینگ بصورت ۲۴ساعته ارائه می‌شود.
  این محل رویایی مجهز به کارواش و لاندری اختصاصی است.
  برای انتقال اسباب و اثاثیه بزرگ و تعویض درختان تراس (شامل گارانتی)
  دیگر نیازی به جرثقیل نیست برج بهشت نیاتوس مجهز به سیستم climber است.

  اطلاعاتی که البته مربوط به ماه‌های گذشته است و امروز قطعا با افزایش مواجه شده می‌گوید، قیمت از مترمربعی ۱۸۰میلیون‌تومان تا ۲۸۰میلیون‌تومان است. (این قیمت‌ها به این معنی است که ارزانترین واحد این مجتمع قیمتی در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان خواهد داشت!) اگرچه با همین قیمت‌ها هم بیشتر واحد‌ها برج پیش‌فروش شده است و اگر امروز مراجعه کنید احتمالا نخواهید توانست واحد مورد نظرتان را پیدا کنید و با همین قیمت‌های نجومی بخرید!
  جهت اطلاع، طبقه آخر، یعنی پنت‌هاوس ۲۱۰۰متری با باغ فوق‌مدرن آن فروخته شده است.


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :