مراحل چاپ ساک دستی

توضیحات:

 • به نام خدا

  چاپ ساک دستی در قرن بیستم میلادی به ساک دستی هویت داد، و آن را رسما تبدیل به یک کارت ویزیت بزرگ سیار کرد. خود ساک دستی در قرن 19 ، توسط فرانسیس وول به صورت ابتدایی تولید شد، و در طی سالها توانست تکامل یافته و مکانیزه شود. اگرچه هنوز هم به صورت دستی در کشورهایی مانند کشور ما به علت قیمت بالای دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود. گاهی شاید این مسئله سبب شود؛ تولیدات دستی نسبت به آنهایی که کاملا با دستگاه تولید می شوند تمیزتر نباشند، اما یک طرح خوب برگرفته از فرهنگ اصیل ایرانی ما می تواند همچون دو بال پرقدرت؛ نام و آوازه کالا و برند ما را تا فرسنگ ها دورتر ببرد.

   

  گاهی در زمان مشکلات اقتصادی یا در شروع یک کسب و کار، برای صرفه جویی در هزینه ها، مواردی مانند بسته بندی، نادیده گرفته می شوند. لطفا قبل از اینکه شما هم دچار چنین اشتباهی شوید، به مطالب زیر بیندیشید:

  شما درباره سخنرانی قهاری که در مراسم کاملا رسمی تیشرت چروکیده پوشیده، چه می اندیشید؟ لباس شخصیت نمی آورد؛ اما معرف هویت و طرز فکر و میزان حرفه ای بودن شخص مقابل که می باشد. به نظر شما محصولی که با بسته بندی نامناسب، یا با یک نایلون پلاستیکی ساده، یا با یک پاکت بی نام و نشان و یا اصلا بدون بسته بندی عرضه می شود، هر چه قدر هم باکیفیت باشد، مانند سخنرانی قهار نیست که با تیشرت چروکیده در مراسم کاملا رسمی سخنرانی می کند؟ آیا میزان احترام شما را به مشتری زیر سوال نمی برد؟ آیا دید دیگران را نسبت به میزان حرفه ای بودن شما در کار، زیر سوال نمی برد؟

  با چشم پوشی از چاپ ساک دستی برای صرفه جویی در هزینه ها، تنها راحت ترین راه را انتخاب می کنید. سعی کنید به مسئله هزینه چاپ ساک دستی از زاویه دیگری نگاه کرده و دنبال راه حلی باشید، تا چاپ ساک دستی بتواند کسب درامد بیشتری را برایتان فراهم کند. یعنی هزینه آن برای شما چون سرمایه گذاری عمل نماید. همیشه راحت ترین راه حل بهترین راه حل نیست.

  به چاپ ساک دستی تنها از منظر بسته بندی نگاه نکنید. ساک دستی در بین سایر محصولات چاپی که در جهت تبلیغات و معرفی خود استفاده می کنیم، مانند عروس این محصولات می ماند. همانطور که همه مشتاق دیدن عروس و مشایعت او هستند، چه کسی را می یابید، که اگر در خیابان بایستید ساک دستی رایگان عرضه کنید، نمی ایستد و از شما نمی گیرد؟ شما اگر بروشور و کاتالوگ و کارت ویزیت خود را حراج کنید؛ فکر می-کنید چند نفر در حراجی شما شرکت می کنند؟ در ذهن خود صادقانه پاسخ دهید. میدانم اکنون لبخندی بر لبان شما نشسته است. شما اگر اقدام به چاپ ساک دستی محکم و زیبایی در ابعاد مختلف کنید، و برندتان به نحو زیبایی بر روی آن نقش ببندد، و از محصولات چاپیتان درون آن قرار دهید، و آنرا فقط به قیمت هزینه تولید ساکتان در مرکز شهر و یا در نزدیکی مراکز خرید حراج کنید؛ چند نفر در حراجی شما شرکت می کنند؟ خواهید دید که خریداران ساک دستی شما چگونه پیروزمندانه لبخند می زنند و از خرید خوب خود راضی هستند. این تنها شروع ماجراست؛ از همان روز برند شما بر روی ساک های دستی، همچون کارت ویزیت های بزرگ متحرک، در شهر حرکت خواهد کرد، خریداران هنگام صحبت درباره خرید مناسبشان، ناخواسته شما را با نشان دادن ساک به هم معرفی خواهند کرد. در زمان کنونی که امار بیکاری بالاست، و با سرمایه های کمتر از 100 میلیون تومان، تنها می شود وارد کسب و کارهایی شد که گردش مالی زیادی دارند، کدام کسب و کار نوظهوری با این سرمایه، دوست ندارد در شهر همه برند او را به هم نشان دهند؟

  زمانی که برای اولین بار فروشگاه ها شروع کردند از چاپ ساک دستی مخصوص خودشان برای تبلیغات استفاده کنند، قدم در راهی گذاشتند که با گذشت سالها از آن روز، هنوز هم یکی از بهترین راههای نفوذ در زندگی مردم و استفاده از تبلیغ ناخواسته است. خیلی وقتها اگر کسی از ما درخواست کند؛ کارت ویزیت او را به دیگران نشان دهیم و او را معرفی کنیم، به هر دلیلی انجام نمی دهیم. اما صنعت چاپ ساک دستی زیرکانه، ابزار تبلیغاتی را به دست ما داده و از ما ناخواسته، برای کمی مهربان تر بودن و کمک کننده بودن برای رونق کسب و کار دیگران استفاده کرده می کند. ما گاهی ان قدر مهربان نیستیم که برای معرفی و رونق کسب و کار دیگران اقدامی حتی کوچک بکنیم. خواننده محترم آیا واقعا می توانید از این ابزار زیرک چشم پوشی کنید؟

  صنعت چاپ ساک دستی خود را محدود به استفاده از کاغذ برای تولید نکرده است. شما از ساکهای دستی پلاستیکی و پارچه ای نیز، می توانید استفاده کنید. هر کالایی ساک دستی با جنس مخصوصی را می طلبد. که بنابر سلیقه و هزینه شما می تواند در دستان هر کسی قرار بگیرد.

  مراحل چاپ ساک دستی

  در زمان اقدام برای چاپ ساک دستی اولین مسئله محصولیست که قرار است در داخل ساک قرار برگیرد. یعنی جنس کالای شما با توجه به اندازه آن، معیارهای اصلی در سفارش چاپ ساک دستی هستند. همانطور که شکل و زیبایی و استحکام و کیفیت ساک دستی مهم است، خلاقیت در عرضه آن هم برای بازاریابی بهتر در جهت فروش بیشتر نیز مهم است؛ تا باتوجه به هزینه بالای مواد اولیه باکیفیت، سود بیشتری را عاید شما کند.

  آیا درباره اثر زیگارنیک شنیده اید؟ یعنی درگیری ذهن با کارهای نیمه تمام. همه شما در زمانهایی تخفیفی برای بعضی از خدمات و کالاهای خود قائل می شوید. آیا تاکنون اندیشیده اید؛ از اثر زیگارنیک برای تکمیل کار ماموریت به شیوه بازاریابی با چاپ ساک دستی، انجام دهید؟ بدینگونه که موقع چاپ ساک دستی در گوشه ای از آن کدی درج کنید. و اگر مشتری این ساک دستی را در خرید مجدد بیاورد، می توانند از تخفیفات شما استفاده کنند. ذهن مخاطب شما بدینگونه همیشه درگیر استفاده از این مزیت ساک خواهد بود. و این کارت ویزیت بزرگ سیار به عنوان وسیله ارتباطی با شما محافظت خواهد شد. خلاقیت را فراموش نکنید. خلاقیت سبب چاپ ساک دستی شد.

  موسسه ای را برای چاپ ساک دستی انتخاب کنید؛ که بتواند با حداقل هزینه ساک شما را جذاب تر طراحی کند، یا اپشنی به آن اضافه کند که با تغیر سایز یا پشت و رو کردن یا روش های دیگری، کاربردهای بیشتری برای ساک در نظر بگیرد. بدین ترتیب ساک دستی شما محبوب تر شده و بیشتر در معرض دید قرار خواهد گرفت.

  هزینه چاپ ساک دستی

  هزینه چاپ ساک دستی بسته به مواد مصرفی برای ساک و جنسی که در نظر گرفته می شود و ابعاد آن و نوع دسته، یا اگر زیپی که برای ان تعبیه می شود، رنگ و روش چاپی که استفاده می شود، وارداتی با تولید داخل بودن آن متفاوت خواهد بود.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :