چاپ روی ماسک پارچه ای

توضیحات:

 • به نام خدا

   

  چاپ روی ماسک با سیلک اسکرین (شابلونی)

  چاپ روی ماسک با سیلک اسکرین (شابلونی) :
  در این روش لوگو و نوشته شما روی شابلون و توری مخصوص عکاسی می شود و با انواع رنگ های مختلف روی ماسک انتقالی می یابد .
  این روش نسبت به تامپو سرعت کمتری دارد
  در روش چاپ سیلک می توان بستگی به نیاز شما در این مجموعه از رنگهای اورینت ، پلاستیزول ، پیگمنت و pvc استفاده کرد. چاپ سیلک اسکرین برای کارهای تیراژ دار مناسب است و در این شیوه غیر از رنگ پلاستیزول که با پرس حرارتی تثبیت می شود. بقیه چاپ ها باید

  چاپ روی ماسک با سابلیمیشن‌

  چاپ روی ماسک با سابلیمیشن‌:
  این روش روی پارچه های قابل شستشو و مقاوم در برابر حرارت انجام می پذیرد . چون در اینگونه چاپ جهت انتقال چاپ ، پارچه زیر پرس حرارت حدود ۲۰۰ درجه قرار می گیرد و همچنین رنگ پارچه بایستی سفید و روشن باشد تا چاپ بخوبی نمایان شود .

  یکی از محاسن این نوع چاپ استفاده از طیف مختلف رنگ است و محدودیت استفاده از رنگ در این چاپ نیست و می توان چاپ عکس روی ماسک را با بهترین کیفیت در این روش انجام داد و به هیچ عنوان هم با شستشو از بین نمی رود و آسیب نمی بیند همچنین چون زیر پرس حرارت قرار می گیرد نیاز به استریل مجدد نمی باشد و برای سفارش های کم تیراژ هم مقرون به صرفه می باشد. از معایب این روش پایین بودن سرعت کار و هزینه نسبتا بالای آن می باشد .

   

  چاپ مدیا (رول حرارتی )

  چاپ مدیا :
  در این روش لوگو شما با کاتر پلاتر روی رول های حرارتی (مدیا مخصوص ) برش و روی پارچه با پرس حرارتی تثبیت می شود . لوگو ها در این روش هم تک رنگ و هم می تواند رنگی باشد . در روش رنگی لوگو روی مدیا چاپ و دور بُری می گردد و چاپ از کیفیت بسیار بالای برخورد است و می توان چاپ تصویر روی ماسک و چاپ عکس صورت روی ماسک را با کیفیت بالا در این روش انجام داد.
  مانند لوگو های که بیشتر با برچسب های مخصوص روی لباس های ورزشی نوشته می شود . حروف و لوگو در این روش باید به اندازه ای باشد که قابلیت برش داشته باشد . برای سفارش های تیراژ دار و کم تیراژ مناسب است. نمونه چاپ های انجام شده روی ماسک در مجتمع چاپ برگ زرین

   

   

  چاپ تامپو

  چاپ با تامپو : در این شیوه که بیشتر روی ماسک های با رنگ روشن جواب می دهد لوگو و نوشته شما روی فلز فولادی حک می گردد و بعد به وسیله پد مخصوص ، رنگ از کلیشه فولادی به روی ماسک انتقال می یابد . برای کارهای تیراژ دار مناسب است و نسبت به سایر چاپ ها مقرون به صرفه می باشد. چاپ لوگو روی ماسک که جزئیات و نوشته ریزی دارد لوگو مورد نظر در این نوع چاپ بهتر و با قیمت مناسب  چاپ می شود.همچنین لوگو در این شیوه و در این مجتمع بصورت تک رنگ چاپ می شود.
  رنگ های مورد استفاده بیشتر pvc بوده و انواع و اقسام مختلفی از ایرانی تا اروپایی هم دارد.
  در این شیوهحتما باید ماسک ها بعد از چاپ استرلیزه مجدد گردد.

  استرلیزه مجدد شود

   

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :