با چاپ بنر تبلیغاتی مشتری های بیشتری جذب کنید

توضیحات:

 • به نام خدا

  چاپ بنv به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی مورد توجه بسیاری از شرکت ها قرار گرفته است. به لحاظ عملکردی و قدرت جذب مشتری، بنرهای تبلیغاتی کارامدتر از سایر موارد هستند. در مقایسه با چاپ کارت ویزیت، چاپ سر رسید و حتی تراکت های تبلیغاتی، بنرها در سطح وسیع تری مشتریان را هدف قرار می دهند. برای اینکه نهایت بهره برداری از بنر شده باشد می بایست به تکنیک های چاپ بنر با دقت بیشتری نگریست. برخی از مهم ترین مواردی که کیفیت بنر را تحت تاثیر قرار می دهند را در این مطلب یادآوری می کنیم.

  چاپ بنر تبلیغاتی

  چاپ بنر یکی از راه های مرسوم برای ارتباط با مشتری است. اطلاع رسانی از واقعه و رویدادی تجاری، هنری، فرهنگی و …. از طریق بنرهای تبلیغاتی انجام می شود. در واقع هدف تحت تاثیر قرار دادن مخاطب هدف است. از بنرها برای تبلیغات دراز مدت استفاده می شود میزان اثربخشی بنر تا زمان زیادی باقی می ماند. هزینه چاپ بنر در مقایسه با سایر موارد مشابه اندکی بیشتر است و این به خاطر ماندگاری بالای آن است. در صورتی که کیفیت بنر در شرایط مطلوبی باشد مشتریان بیشتری را به ارمغان می آورد. اگر قصد سفارش و چاپ بنر اختصاصی برای کسب و کارتان را دارید به این موارد توجه کنید.

   

  مواد و جوهر در چاپ بنر

  یک بنر خوب طراحی شده دارای جذابیت های بصری زیادی است. کیفیت طراحی و چاپ مهم ترین موردی است که می تواند ظاهر بنر را دگرگون کند. وینیل سفید مات گزینه ای عالی برای بنرهای تبلیغاتی است ولی با توجه به کسب و کارتان می توانید از چرخه رنگ، انتخاب بهتری داشته باشید. رنگ های روشن جذابیت بیشتری دارند. اگر در این مورد اطلاعاتی ندارید از یک طراح حرفه ای راهنمایی بگیرید.

  کیفیت و جنس بنرهای تبلیغاتی

  متریال چاپ بنر به اندازه جوهر استفاده شده در طراحی، اهمیت دارد. بنرها به صورت آویخته و در فضای باز نصب می شوند به این ترتیب وزش باد و شرایط جوی می تواند موجب پارگی و آسیب جدی به بنر شود. با انتخاب مواد اولیه با کیفیت تا حدود زیادی می توان جلوی آسیب های ناشی از تغییرات هوا را گرفت ولی لازم است تا بر روی بنر سوراخ هایی جهت عبور هوا ایجاد شود. برای پیشگیری از احتمال آتش سوزی در فضای بسته مترال چاپ بنر از محصولات مقاوم در برابر شعله و آتش سوزی انتخاب می شود. بنرهای تبلیغاتی در تئاتر و سینما با اندازه و ابعاد بزرگ تری چاپ می شوند تا توجه بینندگان و علاقمندان را جلب کنند

   

  کاهش هزینه چاپ بنر تبلیغاتی

  برای کاهش هزینه های چاپ و طراحی بنر می توانید به صورت عمده سفارش دهید. بسیاری از مراکز علمی و فرهنگی بنرهای مختلفی را به صورت مناسبتی چاپ می کنند با زمانبندی مناسب می توان برای سفارش کلی، تخفیف های خوبی گرفت. برای اینکه هزینه بیشتری نپردازید از قبل رنگ و طرح بنر را بررسی کنید در این صورت مجبور نیستید هزینه چاپ دوم و اصلاحیه را بپردازید. اشتباه در پیام بنر بدترین تبلیغات برای یک شرکت بزرگ است. هرگز برای کاهش هزینه ها کیفیت چاپ و مواد اولیه را کاهش ندهید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :