چاپ بروشور

توضیحات:

 • به نام خدا

  مسلما با بروشورهای تبلیغاتی آشنا دارید و با تعدادی از آنها در داروخانه ها و یا مراکز خدماتی برخورد کرده اید! بروشور یکی از مهمترین آیتم ها در بازاریابی است و تاثیر ممتازی در برندسازی شرکت شما دارد. امروزه چاپ بروشور توسط شرکت های زیادی مورد استقبال قرار گرفته است و افراد نسبت به آن اشتیاق نشان می دهند. شاید دلیلش هم بازخورد همه جانبه از طرف مشتریان می باشد که نسبت به بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی علاقه نشان داده و مورد استفاده قرار می دهند. برای اینکه با بروشور، چاپ بروشور و مزایای استفاده از بروشور آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

   

  بروشور چیست؟

  تصور کنید یک شرکت تجاری دارید و محصولات خاص، مدرن و فوق العاده کاربردی را تولید و در اختیار مشتریانتان قرار می دهید، قطعا برای معرفی محصولات شرکت بایستی به فکر یک روش خاص و کاربردی باشید تا محصولات شما را به درستی معرفی کند و یک تبلیغ مدرن و مناسب برای برند تجاری شما باشد.

  قطعا بروشور یک گزینه تبلیغاتی ایده آل برای شرکت و محصولات شماست. به این ترتیب برای هریک از محصولات خود می توانید یک بروشور طراحی و چاپ کنید! به عنوان مثال: یکی از محصولات شما کرم ضد آفتاب است! این کرم دارای مشخصات اصلی، نحوه استفاده، توصیه هایی که به هنگام استفاده بایستی مورد توجه قرار گیرد، انواع کرم بر اساس تنوع پوست مصرف کننده، قیمت و همچنین نام برند تجاری شما می باشد که بایستی به دقت و ظرافت در بروشور درج شود.

  همچنین در بروشورهای تبلیغاتی عکس هایی از محصول هم با کیفیت بالا درج می شود که بینهایت در تصمیم گیری مشتری تاثیرگذار است. این تنها یکی از محصولات شرکت بود، شاید محصول بعدی شامپوی جدیدی باشد که تولید کرده اید و یا هر نوع محصول دیگر! فقط کافیست محصول موردنظرتان را با مشخصات دقیق و کامل در بروشور درج کنید تا مصرف کننده بتواند با آگاهی کامل این محصول را خریداری کنید.

  هدف بروشور تبلیغاتی چیست؟

  در واقع هدف بروشور تبلیغاتی اطلاع رساندن به مشتری است تا بتواند به شیوه ای درست از محصول شما استفاده نماید! به بیان ساده تر، بروشور، یک مجموعه اطلاعات درست با تمام جزئیاتی است که برای مصرف کننده مهم و لازم است. از این رو می تواند درست و حسابی روی نمودار فروش شرکت شما تاثیر مثبت بگذارد.

  چاپ بروشور در کدام چاپخانه؟

  قطعا برای چاپ تمامی کارهای تبلیغاتی از چاپ کارت ویزیت گرفته تا چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور، نیاز به یک چاپخانه معتبر و حرفه ای داریم .شما با خیالی آسوده می توانید کارهای چاپی خود را به این مرکز چاپ سپرده و تحویل به موقع و کیفیت را تجربه کنید.

  مزایای استفاده از بروشور تبلیغاتی

  • بروشورها از حجم کمتری برخوردار هستند و غالبا در دو الی سه لت طراحی و چاپ می شوند از این رو مشتری به راحتی تمامی اطلاعات را خوانده و از آن استفاده می کند.
  • اگر بروشور از یک طراحی خوبی برخوردار باشد می تواند جلوه بی نظیری به کار بدهد و مشتریان بسیار را به سمت کسب و کار شما بکشاند.
  • یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی محسوب می شود و می تواند محصولات شما را به خوبی معرفی و تبلیغ کند.

  نکات مهم در طراحی بروشور

  طراحی بروشور همانند چاپ بروشور از اهمیت بالایی برخوردار است! انتخاب درست رنگ ها بر اساس شناخت علمی رنگ و روانشناسی رنگ ها در طراحی، انتخاب درست فونت و سایز نوشته هایی که قرار است در بروشور درج شود بایستی دقت کافی شود. همچنین لازم است بدانید: تصاویری که در بروشور درج میکنید نقش مهمی در بازخورد شما دارد، از این رو تصاویر با کیفیتی را انتخاب کنید، انتخاب متن هم بینهایت مهم و ضروری است! از متن های حاشیه ای و بدرد نخور اجتناب کنید و متن هایی را درج کنید که برای مصرف کننده مهم باشد و بتواند از آن استفاده نماید.

  در واقع بروشور برای استفاده مصرف کننده طراحی می شود و بایستی اطلاعاتی را برایش انتخاب کنید که به راحتی بتواند از محصول استفاده نماید. همچنین جالب است بدانید: رنگ های شاد، خاص و متناسب با طراحی بروشورها در نظر گرفته شده اند. از این رو سعی کنید در انتخاب رنگ هایتان نهایت دقت را به خرج دهید تا زیباترین بروشور را طراحی کنید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :