موثرترین راه تبلیغات برای جذب مشتری

توضیحات:

 • به نام خدا

  هرقدر که شرکت شما در رتبه خوبی قرار گرفته باشد و بهترین محصولات را برای مشتریان خود تولید کند، اگر یک برنامه تبلیغاتی موثر برای آن نداشته باشید، نمی توانید موفق شوید! یک برنامه منسجم تبلیغاتی کمک می کند تا بتوانید با درنظر گرفتن یکسری از آیتم ها، مخاطبان زیادی را به طرف خود جذب کنید و موفق تر به جلو هدایت شوید، در غیر اینصورت صرفا وقت و پول خود را هدر داده اید و کسی از محصولات جدید شما اطلاع نخواهد داشت. لازم است بدانید: داشتن یک برنامه تبلیغاتی می تواند شما را در کوتاهترین زمان ممکن به هدف برساند، از این رو برای معرفی شرکت و محصولات خود باید از تبلیغات درستی بهره مند شوید. برای اینکه بدانید کدام روش تبلیغاتی می تواند شما را به هدف نزدیک کند، پیشنهاد می کنیم با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

   

  بازار هدف و مخاطبان خود را بشناسید!

  قبل از هر گونه اقدامی، مخاطبان خودتان را بشناسید، هنگامیکه مخاطبان خودتان را بشناسید بهتر می توانید استراتژی تبلیغاتی را برای آنها تهیه کنید تا صرفا همان مخاطبان را به سمت خود جذب کنید. یکی از مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد اینست که اکثر کارفرماها، تبلیغات خود را برای عموم مردم درنظر میگیرند، از این رو نمی توانند به درستی اقدام کرده و تبلیغات آنها به جایی نخواهد رسید. بنابراین بهتر است بازار هدفتان را ارزیابی کنید و متناسب با همان به تبلیغات بپردازید.

  خودتان را در ذهن مشتری حک کنید!

  یکی از راههای ماندگاری اینست که تصویری از خودتان در ذهن مشتری ثبت کنید. از این رو تبلیغات چاپی مانند چاپ کاتالوگ گاهی اوقات به عنوان بهترین روش تبلیغات شناخته می شود، تصور کنید در مسیر رفت و آمد با یک بنر بزرگ مواجه می شوید و یا یک پوستر که شما را به یک رویداد مهم دعوت می کند. شما هم می توانید از این ایده ها به منظور موفقیت در کسب و کارتان استفاده نمایید. منتها بایستی بدانید که چه نوع تبلیغاتی می تواند در زمینه فعالیت شما مثمر ثمر باشد!

  رسانه های متنوعی را انتخاب کنید!

  برای اینکه بتوانید بهتر دیده شوید و تبلیغات موثری داشته باشید، بایستی رسانه های مناسبی را برای تبلیغات انتخاب کنید. گاهی اوقات کارفرماها صرفا از یک رسانه برای تبلیغات استفاده می کنند، درحالیکه نمی تواند گزینه مناسبی باشد، منتها اگر بازار هدفتان را بشناسید و بدانید که مشتریان شما از چه طریقی به تبلیغات توجه می کنند، بهتر می توانید در انتخاب رسانه تبلیغاتی مورد نظر عمل کنید.

  با مشتری هایتان تعامل برقرار کنید!

  یکی از راههای درست و مفید برای ارزیابی تبلیغات اینست که با مشتری هایتان تعامل برقرار کنید و بر روی تبلیغات خود نظارت نمایید، به عنوان مثال می توانید از هر مشتری که برای خرید محصولات شما اقدام میکند، نحوه آشنایی او با شرکت خودتان را سوال کنید تا از رسانه ای که انتخاب کرده است آگاه شوید. اینگونه با ارزیابی و نظر سنجی می توانید بهترین روش تبلیغاتی خود را پیدا کنید.

  محیط های مناسبی را برای تبلیغات خود انتخاب کنید!

  تصور کنید قصد دارید با چاپ کاتالوگ تبلیغاتی اولین گام را در تبلیغات خود بردارید، مسلما نکات مهمی در این زمینه حائز اهمیت است که یکی از این موارد، انتخاب محیط هایی است که برای پخش کاتالوگ در نظر گرفته می شود. در واقع شما بایستی مکان هایی را انتخاب کنید که پرتردد و پر رفت و آمد باشد و افراد زیادی کاتالوگ شما را ببینند. از این رو محیط هایی را در نظر بگیرید که شلوغ و پر رفت و آمد باشد.

  تبلیغات چاپی را در اولویت قرار دهید!

  تبلیغات چاپی مانند چاپ کاتالوگ هنوز جایگاه خودش را حفظ کرده است و مشتریان مخصوص به خود را دارد، منتها این روش تبلیغات با توجه به مزایایی که دارد بهتر است در راس کار قرار گیرد، چرا که مقرون به صرفه بودن و ماندگاری تبلیغات چاپی نسبت به دیگر رسانه ها توانسته رتبه خوبی را به خود اختصاص دهد. همچنین جالب است بدانید: تبلیغات چاپی یکی از رایج ترین نوع تبلیغات است که برای کسب و کارهای نوپا نیز بسیار مفید است و امکانی را فراهم می کند تا بتوان از طریق آن، پیام تبلیغاتی خود را به دیگران منتقل کرد. شما هم می توانید این روش تبلیغات را در راس کار خود قرار دهید و بازخورد خوبی هم داشته باشید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :