کارت ویزیت و نکات مهم در طراحی آن

توضیحات:

 • به نام خدا

  شاید برایتان سوال باشد که کاربرد کارت ویزیت چیست و چه اهدافی از چاپ کارت ویزیت توسط کارفرماها مطرح می باشد که به محض راه اندازی یک شرکت و یا هر نوع کسب و کاری، ابتدا برای چاپ کارت ویزیت پیشقدم می شوند. به صراحت می توان گفت: کارت ویزیت یک نوع ابزار برای اطلاع رسانی است! غالبا به آن روش تبلیغاتی هم گفته می شود ولی صرفا به منظور اطلاع رسانی است. وظیفه کارت ویزیت اینست که نام تجاری شما را به مخاطبان اعلام کند و راههای دسترسی شما را در اختیار آنان قرار دهد. در واقع اصلی ترین مشخصه کارت ویزیت هم همین است که مشتریان بتوانند شما را به راحتی پیدا کنند. از این رو نکات مهمی در طراحی کارت ویزیت وجود دارد که بایستی از آن اطلاع داشته باشید. ما هم قصد داریم در این مقاله تمام نکاتی که در غالب کارت ویزیت، طراحی و همچنین چاپ کارت ویزیت می باشد را برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

   

  کارت ویزیت چیست و چه کاربردی دارد؟

  کارت ویزیت یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی است که در عین حال که اطلاعات تماس شما را به مشتریان اطلاع می دهد، بهترین، موثرترین و کاربردی ترین ابزار برای تبلیغات شما نیز می باشد. این کارت مدرن، می تواند به شکلی جالب و رسمی راه تعامل شما با مشتریان را فراهم سازد. یادتان باشد اولین و اصلی ترین معیار موفقیت در بازاریابی و برندسازی، برقراری ارتباط با مشتری می باشد که در این زمان کارت ویزیت می تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد. لازم است بدانید: کارت ویزیت اولین راه تعامل شما با مشتری می باشد، از این رو باید مدرن و شیک طراحی شود و در عین حال بتواند اطلاعات دقیق آدرس شما را هم در اختیار مخاطب قرار دهد.

  مزایای استفاده از کارت ویزیت!

  کارت ویزیت در ابعاد کوچک طراحی و چاپ می شود و قابل حمل است، از این رو به راحتی می توانید درون کیف خود تعدادی از آنها را نگه دارید تا در تمام مکان ها، میهمانی ها و جلسات به دوستان، آشنایان و مخاطبان مورد نظر خود بدهید تا آنها کم کم با برند تجاری و نوع کسب و کارتان آشنا شوند.

  طراحی کارت ویزیت را جدی بگیرید!

  کارت ویزیت نشان دهنده هویت شرکت و سازمان شماست و به نوعی سبک کار شما را به مخاطب نشان می دهد، از این رو بایستی با دقت و ظرافت طراحی شود. همچنین بهتر است برای طراحی کارت ویزیت شخصا اقدام نکنید و حتما از یک طراح حرفه ای و گرافیست کمک بگیرید.

  چاپ فوری کارت ویزیت در چاپخانه نما نما

  مسلما شما هم در سطح شهر با تعداد زیادی از چاپخانه ها برخورد کرده اید که هریک از آنها با یک روش منحصر به فردی در حال فعالیت هستند. منتها روش کار چاپخانه بسیار مهم است و بایستی قدمت و تجربه چاپخانه را مدنظر قرار داد. بنابراین شما می توانید چاپ کارت ویزیت خود را به چاپخانه نما نما  بسپارید. چیزی که این روزها کمتر دیده می شود، چاپ کارت ویزیت فوری می باشد که در این چاپخانه می توانید آن را تجربه کنید. این چاپخانه زمان و کیفیت را در اولویت کار خودش قرار داده است و چاپ فوری از آن دسته کارهایی است که در راس کار این چاپخانه قرار دارد و شما می توانید هر نوع چاپ فوری را به این مرکز حرفه ای بسپارید.

  نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

  کارت ویزیت بایستی در ابعاد استانداردی طراحی و چاپ شود تا بتواند اصولی دیده شود. همچنین لازم است بدانید: در طراحی کارت ویزیت از یک رنگ مناسب استفاده نمایید و برای متن ها از فونتی استفاده کنید که خوانا و روان باشد. نوع فونت و سایز آن بسیار مهم است و باعث می شود بیننده وقت بیشتری را صرف دیدن کارت ویزیت شما نماید. یادتان باشد کارت ویزیت هویت شرکت شما را نشان می دهد و بایستی آرم یا لوگوی شرکت خود را در یک فضای درست از کارت درج کنید. آدرس دقیق خود را کامل در کارت درج کنید و اطلاعات تماس را در آن بیاورید، همچنین اگر ایمیل خود را روزانه چک می کنید بهتر است آدرس ایمیل هم در کارت درج نمایید تا مشتری راههای دسترسی به شما را داشته باشد و در آخر از آوردن متن های غیرضروری در طراحی کارت ویزیت خودداری کنید تا بهترین و منحصر به فردترین کارت ویزیت را داشته باشید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :