تفاوت کاغذ مات و کاغذ براق

توضیحات:

 • به نام خدا

  تکنیک های چاپ مختلفی برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال جوهر افشان یا چاپ دیجیتال.

  این تکنیک ها از جوهر های مبتنی بر رنگ یا رنگدانه استفاده می کنند. به طور خلاصه، شناسایی راه حل مهم ترین بخش ساخت محصول شما است.

  حال در مورد تفاوت بین مات و براق براق صحبت خواهیم کرد و نحوه انتخاب درست را که محصولات شما را برجسته خواهد رو مورد بررسی قرار می دهیم.

  اهمیت کاغذ چاپ


  انتخاب روش درست کاغذ ، عامل بسیار مهمی است که باید هنگام چاپ برچسب ها و بسته بندی آن ها در نظر گرفت. در حقیقت ، رندر نهایی با توجه به اینکه شما کدامیک از روش های مات یا براق را انتخاب می کنید بسیار متفاوت خواهد بود. در نهایت، مهم است که بدانید که چگونه رنگ خود و حتی سایه ها را انتخاب کنید.

  برای دریافت مشاوره از کارشناسان ما ، با ما تماس بگیرید.

   

  کاغذ مات

  کاغذ مات ، کاغذ بسیار محکم و مقاومی می باشد. این مقاومت در برابر نور و همچنین اثر انگشت و خاک ، و یا سایر آلاینده ها است.

  همچنین، کاغذ مات جذب بیشتر جوهر ، که چشم انداز بیشتری به تصویر می دهد دارا می باشد. بر خلاف کاغذ براق، تکیه گاه منعکس کننده نیست. کاغذ مات به خصوص برای چاپ عکاسی علاقه مندان بسیار دارد ، زیرا رنگ های روشن و قدرتمند را تضمین می کند.
  تصاویر سیاه و سفید معمولا روی کاغذ مات چاپ می شوند، زیرا رنگ های تیره را به درستی به نمایش می دهد.

  کاغذ براق

  کاغذ براق ، رنگ های گرم را به ارمغان می آورد و چاپ شما را روشن می کند!

  قرمز، زرد، نارنجی … با کاغذ براق ، به خوبی برجسته خواهد شد و به ناچار جذب چشمان مشتریان شما به خود جذب میکند!

  کاغذ براق امکان چاپ عکس های آزمایشگاهی با کیفیت عکس را به دست می آورد ! با این حال، بر خلاف کاغذ مات ، کمی با دوام و حساس به اثر انگشت و دیگر خاک است. همه اینها ، نور بسیار بیشتری را نشان می دهد!

  به طور خلاصه، انتخاب کاغذ گامی است که نمی توانید در هنگام چاپ بسته بندی و برچسب ها نادیده بگیرید. برای به دست آوردن نتایجی که واقعا میخواهید، کاغذ مناسب را انتخاب کنید.

  کدام چاپگر

  حتی اگر انتخاب نوع کاغذ بسیار مهم باشد ، انتخاب چاپگر نیز مهم است ! برای پیدا کردن یکی از بیشترین نیازهای خود ما را راهنمایی کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :