طراحی بگراند

توضیحات:

 • چگونه می توان بک گراند یا عکس زمینه پاورپوینت ایجاد کرد؟

  برای قرار دادن بک گراند در پاورپوینت یا تغییر عکس زمینه اسلایدهای پاورپوینت می توان از یک جای خالی اسلاید راست کلیک کرد. سپس از اخرین گزینه یعنی format background استفاده می کنیم و روی آن کلیک می کنیم. حال در کنار اسلایدهای شما تنظیماتی باز می شود.

  در این قسمت می توان از بک گراند های پیش فرض پاورپوینت استفاده کرد یا خودمان به دلخواه بک گراند ایجاد کنیم.

  بنا براین پرکاربردترین قسمت یعنی گزینه سوم picture or texure fill را انتخاب می کنیم. پایین گزینه فایل را کلیک می کنیم.

  پس از آن شما می توانید تصویر مورد نظر خودتان را از کامپیوتر یا جایی که ذخیره کرده اید انتخاب کنید. حال تصویر شما به صورت بک گراند برای پاورپوینت ایجاد می شود. در مرحله آخر اگر تمایل داشته باشید که این بک گراند برای تمام اسلایدهای شما تنظیم شود می توانید از پایین گزینه Apply to all را کلیک کنید. حال مشاهده می کنید که تمام اسلایدهای شما دارای بک گراند یا عکس پس زمینه شده اند.

   

  اما نکته ای در باب عکس بک گراند یا پس زمینه پاورپوینت

  شما با نحوه قرار دادن بک گراند برای پاورپوینت آشنا شدید. بهتر است این نکته را نیز مد نظر قرار دهیم که هر بک گراندی برای هر جا مناسب نیست. به عنوان مثال اگر در ارائه های رسمی و علمی از بک گراندهای شلوغ استفاده کنیم کار درستی نیست.

  باید هر چه می توانیم از بک گراندهای ساده استفاده کنیم . و اگر ضرورت ندارد اصلا عکس پس زمینه اسلاید در پاورپوینت استفاده نکنیم. به هر حال امیدوارم بتوانید اسلایدهای خوبی بسازید.

  موفق باشید.

   

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :