بازاریابی و تبلیغات با استفاده از فلایر

توضیحات:

 • به نام خدا

  فلایر یا تراکت یکی از مهمترین و موثرترین ابزار تبلیغاتی است که بسیاری از کارفرماها برای تبلیغات کسب و کار خود از آن استفاده می کنند. فلایر نیز مانند تراکت یک برگه ی تبلیغاتی چاپی است که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد و در سایز کوچک طراحی و چاپ می شود. در خیلی از موارد فلایر را با همان نام تراکت می شناسند منتها تفاوت هایی هم بین آنها وجود دارد که در کل کاربرد آنها یکی است و هدف هر دو تبلیغات و جذب مشتری است. در واقع در ایران به فلایر، تراکت تبلیغاتی می گویند و هدف آن تبلیغات در فروش و ارائه محصولات و خدمات شما می باشد. ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با بازاریابی و تبلیغات با استفاده از فلایر، مطالب مهم و مختصری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

   

  فلایر تبلیغاتی چیست؟

  فلایر یکی از راههای موثر در جذب مشتری و فروش بالاتر می باشد و بهترین ابزار برای تبلیغات محیطی می باشد که می توانید با پخش فلایر یک تبلیغ موثر و تاثیرگذار انجام دهید. کاربرد اصلی فلایر ارتقاء محصولات و خدمات است. فلایر برای هر کسب و کاری بسیار مناسب است و می تواند یک گزینه ایده آل باشد. به عنوان مثال اگر صاحب یک فروشگاه بزرگ مواد غذایی هستید و می خواهید تخفیفات ویژه ای را به اطلاع مشتریان خود برسانید، طراحی و چاپ فلایر یکی از بهترین راهها برای تبلیغات است. در این روش شما با طراحی و چاپ فلایر می توانید آن را در محیط های پرتردد و شلوغ پخش کنید و عموم مردم را نسبت به تخفیفات خود آگاه کنید.

  نکات مهم در طراحی فلایر

  طراحی فلایر نیز مانند طراحی تراکت مهم است و بایستی از یک طراح حرفه ای بهره مند شد. اگر فلایر یک طرح خاص داشته باشد، جلوه خاصی را به مخاطب القا می کند و می توانید به جذب مشتری بپردازید. رنگ بندی مهمترین المان در طراحی فلایر است، چرا که باید در همان نگاه اول نظر بیننده را به فلایر جلب کنید تا مخاطب به خواندن متن اصلی ترغیب و تشویق شود. می توانید از رنگ های گرم و یا رنگ های متضاد استفاده کنید تا چشمگیرتر باشد. همچنین در درج تصاویر هم دقت به خرج دهید،تصاویر با کیفیت را انتخاب نمایید و اگر می خواهید از تصاویر گرافیکی بهره بگیرید، حتما در انتخاب آنها توجه داشته باشید. یکی از مواردی که در انتخاب تصاویر لازم است بدانید: توجه به سبک و مفهوم تصویر است. همچنین لازم است بدانید: فونتی که انتخاب می کنید نقش مهمی در جلب توجه مخاطب دارد. انتخاب بیش از دو نوع فونت جایز نیست و سایز فونت را بر اساس فضا و تصاویر انتخاب نمایید. تمام المان هایی که انتخاب می کنید در طراحی فلایر اهمیت دارد و در کل باید نظم، آراستگی و زیبایی را به مخاطب نشان دهد. از این رو با توجه به این نکات می توانید خالق بهترین فلایر تبلیغاتی باشید.

  چاپ فلایر را به کجا بدهیم؟

  این سوال خیلی از افراد است که می خواهند کارهای چاپی و تبلیغاتی خود را به یک مرکز چاپ بدهند اما نمی دانند کدام مرکز می تواند بهترین کیفیت و خدمات مناسب را به آنها تحویل دهند. از این رو ما چاپخانه نقش هنرکه یکی از بهترین و معتبرترین مراکز چاپ در تهران است را به شما معرفی می کنیم. چاپخانه نقش هنر توانسته با ویژگی هایی همچون تجهیزات مدرن و ماشین آلات مجهز و تیمی متخصص و حرفه ای با در نظر گرفتن تحویل فوری کارها و کیفیت بالا، رتبه خوبی در میان دیگر رقبا به خود اختصاص دهد. این چاپخانه می تواند در تمامی کارهای چاپی نظیر: چاپ کارت ویزیت، چاپ پوستر، چاپ فلایر، چاپ تراکت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت نامه، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور و چاپ انواع سازه های نمایشگاهی، کیفیت و برتری را برایتان به ارمغان آورد. از این رو توصیه می شود کارهای چاپی خود را به این مرکز بدهید.

  نتیجه گیری

  فلایر تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم و تاثیرگذار است که در هر کسب و کاری با پخش شدن در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد به جذب مشتری و افزایش نمودار فروش می پردازد. از این رو اگر به دنبال تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر هستید از فلایر تبلیغاتی استفاده نمایید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط نَما نِما
  تماس : 09133025634
  انتشار مطلب در :